فرصت ثبت سفارش برای خرید در روز حراج به پایان رسید و فقط به استعلام‌هایی که قبلا ثبت شده‌اند، رسیدگی خواهد شد. همچنین سفارشاتی در روز حراج پیگیری می‌شوند که وجه آنها تا ساعت 23:59 روز جمعه 19 آبان پرداخت شده باشد.

 

سایت علی‌اکسپرس به عنوان یکی از بزرگترین سایت‌های خرده‌فروشی در کشور چین، هر ساله در تاریخ 11 نوامبر (20 آبان)، بزرگترین حراج خود را برگزار می‌کند و از چند روز قبل از شروع حراج، قیمت‌هایی که در روز 11 نوامبر برای هر محصولی درنظر گرفته می‌شود را نمایش می‌دهد.

امسال نیز مشابه سال‌های گذشته می‌توانید به واسطه‌ی چیلاک از علی اکسپرس خرید کنید و از قیمت‌های حراج 11 نوامبر بهره‌مند شوید. فقط کافیست لینک کالای مورد نظر خود در سایت Aliexpress.com را در سایت چیلاک ثبت کنید تا همکاران ما استعلام قیمت را برای شما انجام دهند و این استعلام قیمت، بر مبنای قیمت محصول در 11 نوامبر خواهد بود و نه قیمتی که فعلا و در حالت عادی بر روی سایت علی اکسپرس درج شده است.

 

 

روش کار:

  1. ابتدا با کامپیوتر به سایت علی اکسپرس مراجعه کنید. ممکن است نیاز به استفاده از VPN داشته باشید. حتما با کامیپوتر وارد علی اکسپرس شوید. اگر با موبایل به علی اکسپرس مراجعه کنید، اطلاعات کامل هر کالا را ملاحظه نخواهید کرد و چنانچه ما اطلاعات کافی از هر کالا نداشته باشیم، امکان استعلام قیمت را نیز نخواهیم داشت.
  2. به دسته‌بندی کالاهای مختلف در Aliexpress.com مراجعه کنید و کالا و یا کالاهای مورد نظر خود را انتخاب کنید و وارد صفحه‌ی آنها کالاها شوید و لینک صفحه‌ی کالا را کپی کنید. 
  3. عضو چیلاک شوید و یا اگر از قبل عضو هستید، وارد سایت شوید و در قسمت ثبت سفارش، سفارش جدیدی ایجاد کنید و لینک‌هایی که کپی کرده‌اید را در قسمت مربوط به خودشان در سایت چیلاک درج کنید و منتظر بمانید تا همکاران ما در اسرع وقت به شما استعلام قیمت دهند.

 

بررسی یک نمونه:

همانطور که در عکس ذیل مشاهده می‌فرمایید، قیمت کوچکی به رنگ مشکی و با علامت  11.11  در زیر قیمت اصلی کالا درج شده است. این قیمت مشکی رنگ، قیمت کالا در روز 11 نوامبر (20 آیان) خواهد بود و چیلاک نیز استعلام قیمت را بر اساس همین قیمت انجام خواهد داد.

همانطور که ملاحظه می‌فرمایید کالای فوق در حالت عادی قیمتی بین 79.99 تا 88 دلار دارد که مربوط آپشن‌ها و گزینه‌های مختلف کالا است اما فقط یک قیمت 28.80 دلار برای آن در روز 11 نوامبر درج شده است. معمولا این قیمت برای کمترین قیمت این کالا یعنی 79.99 دلار است و ممکن است در روز 11 نوامبر، سایر گزینه‌های این کالا عرضه نشود و یا قیمتی متفاوت با 28.80 دلار داشته باشد. لذا چیلاک نیز در استعلامی که برای شما انجام می‌دهد، همین قیمت را مبنا قرار می‌دهد و اگر قیمت گزینه‌ی مدنظر شما از این قیمت بیشتر شود، در همان روز حراج به شما پیغام می‌دهیم و کسب تکلیف می‌کنیم که آیا خرید را با مبلغ بالاتری انجام دهیم و یا آن را کنسل کرده و وجه پرداختی شما را عودت دهیم.

 

 

نکات پایانی:

  • چیلاک سفارشاتی را نهایی و قطعی درنظر می‌گیرد که وجه آنها تا ساعت 23:59 روز جمعه مورخ 19 آبان‌ماه پرداخت شده باشد.
  • ممکن است برخی از کالاها با تعداد خیلی محدود عرضه شوند و در زمانی که چیلاک اقدام به خرید می‌کند، موجودی آنها بر روی علی اکسپرس تمام شده باشد. دراینصورت همکار تجاری چیلاک در کشور چین،  با فروشنده‌ی این کالا و تولیدکننده‌ی آن تماس می‌گیرد تا بتواند کالا را با همان قیمت 11 نوامبر تهیه کند و در صورتیکه که این کار امکانپذیر نشد، وجه پرداختی شما را عودت خواهیم داد.
  • سفارشاتی را که چیلاک در 11 نوامبر خریداری کند، بین 20 تا 35 روز به دست خریدارشان در داخل ایران خواهد رسید و خریدار کالا هیچ هزینه‌ی اضافی مثل هزینه‌ی حمل تا ایران و گمرک و هزینه‌ی حمل داخل ایران را پرداخت نخواهد کرد و قیمتی که در زمان استعلام به شما ارائه می‌شود، قیمت نهایی سفارش شما خواهد بود.
  • می‌توانید برخی از سفارشاتی که چیلاک تاکنون برای خریداران داخل ایران از علی اکسپرس خریداری کرده است را در صفحه‌ی تحویل شده‌ها ملاحظه فرمایید.
  • همچنین تقاضا داریم بخش مربوط به قوانین چیلاک و سئوالات متداول را ملاحظه نمایید.

 

پیشنهاد و راهکاری برای کاهش قیمت:

برای اطلاع از پیشنهاد و راهکار ما برای کاهش قیمت تمام شده‌ی برخی محصولات، به صفحه پیشنهادهایی برای کاهش قیمت مراجعه فرمایید.

 

خرید از آمازون

خرید از آمازون و علی اکسپرس

خرید از علی اکسپرس

خبرنامه‌ی ارسال تخفیف‌های عجیب!

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید تا همیشه شما را از تخفیف‌ها و جشنواره‌های عجیبی که سایت‌های خارجی برگزار می‌کنند، باخبر کنیم.