معرفی نمونه‌ای از سفارشات رسیده به ایران:

  • کد 1586 - 1: دوربین IP لامپی پایه‌دار - لینک
  • کد 1586 - 2: دوربین IP لامپی بدون پایه - لینک
  • کد 1586 - 3: دوربین IP رومیزی  - لینک
  • کد 1673: دستگاه چک مدار LED  - لینک
  • کد 001: باتری نوت بوک توشیبا - لینک
  • کد 002: بند اضافه دستبند هوشمند شیائومی Miband2 - لینک 

اگر شما هم مایل به سفارش مجدد اقلام فوق هستید، با ما تماس بگیرید و یا لینک‌های معرفی شده را کپی کرده و از طریق صفحه‌ی ثبت سفارش، سفارشتان را ثبت کنید.

چیلاک، سامانه‌ی خرید از خارج کشور

02166764506

 

موارد قابل توجه:

سایت‌های خارجی در حال حاضر علیرغم محاسبه‌ی هزینه‌ی ارسال، ارسال به ایران ندارند و البته در همان محاسبه‌ی هزینه‌ی ارسال، مقداری از مبلغ حمل را از سود خودشان بر روی کالا، پرداخت می‌کنند اما چیلاک می‌بایست کالا را با همان قیمت روی سایت خارجی از آنها خرید کند و با استفاده از روش دیگری به ایران ارسال کند. البته هزینه‌هایی که سایت‌های خارجی ذکر کرده‌اند نیز ملاک ارسال نیست. زیرا اولا آنها در حال حاضر ارسال به ایران ندارند، ثانیا مقداری از هزینه‌های ارسال را در سود خود لحاظ کرده‌اند. در صورتیکه که چیلاک می‌بایست کالا را با همان قیمت درج شده روی سایت آنها، از آنها خرید کند و توسط همکار تجاری خود به ایران ارسال کند. ثالثا سایت‌های خارجی در ارائه‌ی هزینه‌های ارسال، مبالغ متفاوتی دارند که بر اساس زمان رسیدن به ایران می‌باشد. هزینه‌ای  را باید مشاهده کرد که مربوط به ارسال حداکثر 20 روزه باشد. پیش فرض اکثر سایت‌های خارجی به صورت ارسال حداقل 20 روزه است.

همچنین با توجه به اینکه کالاهای ثبت شده در سامانه‌ی چیلاک، به صورت تجمیعی (و نه تکی) به ایران ارسال می‌شوند، هیچکدام معاف از خدمات و هزینه‌های گمرکی نمی‌باشند. لذا مبالغ و هزینه‌های حمل درج شده در سایت‌های خارجی فقط جهت ارسال تا اولین پایگاه در ایران (برای مثال گمرک فرودگاه امام خمینی و یا گمرک شرکت پست ایران ) می‌باشد و بدین معنی نیست که کالا با همان قیمت‌های درج شده در سایت آنها، به دست خریدار می‌رسد و محاسبه‌ی هزینه‌ی حمل در سایت‌های خارجی بر اساس کشور خریدار می‌باشد و نه شهر او. البته چیلاک تمام هزینه‌ها را تا رسیدن به دست خریدار درنظر گرفته است و هیچ هزینه‌ی دیگری موقع تحویل کالا به شما، دریافت نمی‌شود.

در صورت خرید مستقیم شما از سایت‌های خارجی، هزینه‌های اضافی را یا باید به مامور پست پرداخت نمایید (که مشخص نیست چه میزان خواهد بود) و یا اینکه پس از رسیدن محصول به ایران، جهت ترخیص کالا و پرداخت عوارض و هزینه های گمرکی، به گمرک مراجعه فرمایید. 

البته دوباره یادآوری می‌کنیم که در صورت خرید از سایت‌های خارجی به واسطه‌ی چیلاک، هیچ هزینه‌ی اضافه‌ای نسبت به مبلغی که چیلاک به شما اعلام کرده است، پرداخت نخواهید کرد و ما از جانب شما تمام مراحل را طی می کنیم و کالا را به دست شما در هر نقطه ای از ایران می رسانیم.

همچنین همانطور که در صفحه‌ی اول سایت و همچنین در سئوالات متداول بیان شد، حداقل هزینه برای هر نوع کالا (یعنی هر ردیف کالا در فاکتور، فارغ از تعداد آن) که شامل: "کارمزد خرید توسط همکار تجاری چیلاک در کشور ثالث، حمل تا دفتر چیلاک در ایران، خدمات گمرک، کارمزد چیلاک و ارسال محصول از دفتر چیلاک تا محل شما" می باشد، 50 هزار تومان خواهد بود. مگر اینکه چیلاک با توجه به شرایط خاص و فروش‌های ویژه‌اش، قیمت تمام شده‌ی محصول خاصی را با کارمزد کمتری اعلام کرده باشد. معمولا این تخفیفات و اطلاع رسانی‌ها در کانال تلگرام و ایسنتاگرام چیلاک انجام می‌شود. چنانچه از هر ردیف کالا، تعداد بیشتری سفارش دهید، برخی هزینه‌ها سرشکن خواهند شد و مبلغ نهایی برای هر محصول، کاهش پیدا می‌کند.

 

چیلاک را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید:

                      

خبرنامه‌ی ارسال تخفیف‌های عجیب!

ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید تا همیشه شما را از تخفیف‌ها و جشنواره‌های عجیبی که سایت‌های خارجی برگزار می‌کنند، باخبر کنیم.